Skaitinys apie akademinę etiką

Siūlau skaitinį. Tikiuosi, kad jis išsklaidys neaiškumus ir atsakys į visus klausimus, jeigu tokių dėl šios ŠU literatams (sykiu ir man) bei visam ŠU, mano nuomone, labai gėdingos istorijos dar kas nors iš šiauliečių kolegų turėjo.

Tai – „LR Akademinės etikos ir procedūrų kontrolieriaus dr. Vigilijaus Sadausko 2017 m. gruodžio 28 d. sprendimas Nr. SP-27 ‘Dėl Irenos Baliulės akademinės etikos pažeidimų’“:

Sykiu pasvarstydamas, jog taip, vėlgi – mano nuomone, nutinka tokiais atvejais, kai klaida yra ne pri(si)pažįstama (su to pri(si)pažinimo sąlygojamomis adekvačiomis pasekmėmis), bet įvairiais būdais bei priemonėmis neigiama. Ir linkėdamas, kad Lietuvai jubiliejiniai 2018-ieji ir jai, ir visiems mums būtų laimingi, sėkmingi bei – garbingi!


2018-01-02 (antradienis)

1 komentaras:

  1. Man tai liūdna, kad tokią sveikam protui prieštaraujančią nutartį priėmusi Vainiutė dabar vadovauja TM, visa istorija stumia Kontrolierių užsiimti ne akademine etika, bet teisiniais vykruntasais, o falsifikatoriams ir šūddirbiams signalizuoja: skųsk viską ir visada, pratempsi porą metų, o gal ir visus trejus...

    AtsakytiPanaikinti