Įrodymas, kad „prie ruso buvo geriau“

Radau įrodymą, paneigiantį visokių buržuazinių propagandininkų ir kosmopolitistų globalistų melus, kad „prie ruso buvo blogai“. Kad esą parduotuvėse nebuvę reikalingiausių prekių, nekalbant apie prabangos, prekes. Kad prie kokių ten elementarių bananų stovėdavusios ilgiausios eilės žmonių, kurie kiekvienas griebdavęs tų bananų tiek, kiek tik pakelia, ar tiek, kiek tik jam (par)duoda, nors jis tiek ir nepakelia. Kad tie žmonės eilėse būdavę susiraukę, niūrūs ir pikti.

Štai jums minimasis įrodymas iš 1982 m. publikuoto Marijos Gylienės ir Laimos Jakubauskienės elementoriaus „Vyturėlis“ (Kaunas: Šviesa) – įsižiūrėkite:


Pilnos talpos (vardiju iš kairės į dešinę aukštėjančia linija): arbūzų, kriaušių, bananų, ananasų. (Ananasai tai tie dešinėje, jei nesupratote.) Pilna dėžė kažkokio kiaušiniaformio rudo dryžuoto gėrio, kurį identifikuoti man sunku, tačiau jo noriai siekia smagi mergaitė, vadinasi, tai vaikų mėgstamas gėris.

O eilėje tik keturi pirkėjai ir dar džiugus sovietinis vaikelis ant rankų. Visi smagūs, linksmi, nesusigrobę jokio prekių perviršiaus. Apskritai – lyg šiaip, vien iš linksmumo dėl gero gyvenimo čia stovi. Lyg visi tą vieną arbūzą, moters prie kasos laikomą rezginėlėje, teperka. O kam daugiau? Juk namuose ir taip pilna bananų, ananasų, dešrų bei kumpių.

Va tokį laimingą gyvenimą LTSR’e (pasirodo!) mes gyvenome!

O mums sakoma: eilės, deficitai, niūruma ir nykuma.

Propagandistai globalistiniai.

2014-02-26

4 komentarai:

 1. Mergaitė siekia bulvės.

  AtsakytiPanaikinti
 2. O paveiksliukas pieštinis todėl, kad nuotraukai padaryti į parduotuvę tokį "gėrio" kiekį iš visos šalies užkampių sutempti tektų ? Ar čia nuostabioji cccpee technika taip fotografuodavo nuostabiai?

  AtsakytiPanaikinti
 3. Mergaitė siekia apelsino, ko daugiau.

  AtsakytiPanaikinti
 4. O man ten i granatus panašu

  AtsakytiPanaikinti